1. Actors Songs Connection 6. Bölüm izle 6. Bölüm

  Actors Songs Connection 6. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    564

  Çeviri : ekinos Kodlama : EmiliaRie Site : https://discord.gg/Px274kd tarafından çevrilmiştir. Kendilerine teşekkür ederiz.
 1. Actors: Songs Connection

  Actors: Songs Connection

  12 Bölüm

      346

  Özel Tenshou Gakuen, 130 metre yüksekliğindeki bir duvarın içinde görevlendirilmiş on okul bölgesinin yedincisidir. Akademi hükümet tarafından tamamen özerktir, ancak bağımsızlık için çaba sarf eden okul, öğrencilerin okuldan sonra garip benzersiz bir sistemle gelen kulüp faaliyetlerine katılmalarına izin verir. Her kulüp, çeşitli kulüp etkinlikleri ve okul etkinliklerinden toplanan toplam puanlarına göre sıralanır. Puanlar ayrıca okulun birçok öğrencinin yarıştığı periyodik Tenshou Gakuen Şarkı Yarışması'nda kazanarak da kazanılabilir. Kulüplerdeki üyeler, hedefleri için yarışmayı kazanmak için çok çalışıyorlar.
Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, ok.ru, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden bestdizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahibi şirketler videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.