Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]
 1. Love Script 2020 (Çin) 3. Bölüm 3. Bölüm

  Love Script 2020 (Çin) 3. Bölüm

  720P Türkçe Altyazı

  Love Script 2020 (Çin) 3. Bölüm 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    305

 1. Love Script 2020 (Çin)

  Love Script 2020 (Çin)

  20 Bölüm

      507

  Güzel görünüme, yüksek bir IQ'ya ve inanılmaz zenginliğe sahip bir adam olarak Zhu Xuan Wen hiçbir şey istemez. Erkekler arasında ender rastlanan bir durum, o her kadının hayalini kurduğu ve her erkeğin gizlice olmasını dilediği türden bir adamdır; ve yine de, Xuan Wen göründüğü gibi değil. Genç yaşta bir araba kazasına karışan Xuan Wen, yıllar geçtikçe yeni gelişen garip bir nevroz geliştirdi.daha da kötüsü. Ming Hanedanlığı İmparatoru Jian Wen olduğuna inanan Xuan Wen, hayali imparatorluğunun refahından başka hiçbir şeyi umursamıyor. Xuan Wen, günlük hayatındaki tüm görevlerini yerine getirerek, şirketin yönetimini başkalarının ellerine bırakarak, kendine bir saray inşa etmeye ve gelişen imparatorluğunu yönetmeye odaklanır. Başka ne yapacaklarını bilmeden, ona en yakın olanlar onun adına profesyonel yardım almaları gerektiğini kabul ederler. Çaresizce paraya ihtiyaç duyan akıl sağlığı profesyoneli Luo Kai Huai'yi işe alarak Xuan Wen'in olağandışı davasını almasına neden olur ve Xuan Wen'i ona bırakır. Artık imparatorun "harem" inin bir üyesi olan Kai Huai, Xuan Wen'e yardım etmenin bir yolunu bulmalıdır, ancak onu uzaklaştırmaya yönelik sürekli girişimleri, işi neredeyse imkansız hale getirir. Muhtemel imparator ile sürekli çatışan Kai Huai, Xuan Wen'e yardım etmenin bir yolunu bulmalıdır. ama nasıl?
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, ok.ru, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden bestdizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahibi şirketler videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.