Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]
 1. Love Unexpected 2021 (Çin) 8. Bölüm

  Love Unexpected 2021 (Çin) 8. Bölüm

  720P Türkçe Altyazı

  Love Unexpected 2021 (Çin) 8. Bölüm 9.2 / 10 5 kullanıcı oyu.
  9.2
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

    4 Şubat 2021   667

 1. Love Unexpected 2021 (Çin)

  Love Unexpected 2021 (Çin)

  20 Bölüm

      195

  Üç yıl önce korkunç bir kaza annesinin hayatına mal olduğunda, Xu Nuo şoku hiçbir zaman tam olarak telafi edemedi. O günden beri Xu Nuo o kadar şiddetli bir duygusal bozuklukla yaşıyor ki, duygularıyla tüm bağını kaybetti. Gülmeyi, ağlamayı ve hatta sevmeyi beceremeyen Xu Nuo, başkalarıyla empati kurma yeteneğini kaybettiği için diğer insanlarla bağlantı kurmanın hiçbir yolu yoktur. AcizHerhangi bir suçluluk veya pişmanlık duygusu hissederek, kurumsal birleşme ve satın almalar söz konusu olduğunda acımasız bir uzman haline geldi. Bir işi yaptırmasıyla bilinmesine rağmen, vahşi teknikleri onu birkaç hoşnutsuz bireyin hedefi haline getirdi. Bir korumaya ihtiyaç duyulduğunda, Xu Nuo zorlu işe alma görevine başlar. Bu iş için yarışan pek çok başvuran arasında, gizlice profesyonel bir savaşçı olmayı hayal eden ekonomi uzmanı Ke Si Yi de var. İnanılmaz derecede bilenmiş duyuları ve yıldırım hızındaki refleksleri ile Si Yi işi kolayca halleder. Xu Nuo ekstra korumaya sahip olduğu için mutlu olsa da, Si Yi'nin şiddeti kullanmasının onu huzursuz eden kolay yolu hakkında bir şeyler var. Ancak Si Yi, kendi adına kendini tehlikeye attığında, başka bir şey hissetmeye başlar, ancak bunun ne olabileceğinden pek emin değildir. Koruyucu ve korunan arasındaki ilişki büyüdükçe, Xu Nuo'nun uzun zamandır kaybettiği duyguları yavaş yavaş geri dönmeye başlar ve bunlar olduğunda, yepyeni bir olasılıklar dünyası kendini göstermeye başlar. Ama bu yeni duygusal dünyada, Xu Nuo kendine sormalı, Si Yi için geliştirmiş gibi göründüğü duyguları kabul edebiliyor mu?
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Love Unexpected
  •  İlk Yayın Tarihi: 31.01.2021
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.themoviedb.org/tv/44715-an-unexpected-love
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    sebodenizcan Şubat 8, 2021 23:41:07

  Lütfen çeviriyi günceller misiniz

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, ok.ru, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden bestdizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahibi şirketler videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.