1. Swallowed Star 22. Bölüm izle 22. Bölüm

  Swallowed Star 22. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    560

  Çeviri: Bilge https://www.donghuatr .com https://discord .gg /J2zHbvW aittir. Kendilerine teşekkür ederiz.
 1. Swallowed Star (Tunshi Xingkong)

  Swallowed Star (Tunshi Xingkong)

  22 Bölüm

      609

  Bir gün, kaynağı bilinmeyen RR virüsü yeryüzünde belirir ve dünyayı bir felaket vurur. Enfekte hayvanlar, korkunç canavarlara dönüşür ve büyük ölçekte saldırır. İnsanlar yıkımla karşı karşıya kaldıklarında duvarlar inşa ettiler ve insanlığın son kaleleri olarak şehirler kurdular. İnsanoğlunun bu dönemde yaşadığı denemelere “Nirvana Dönemi” denir.Böylesine aşırı bir yaşam ortamında, insanın fiziksel gücü de yavaş yavaş evrimleşti ve gelişti, dövüş sanatları ortaya çıktı ve insanın fiziksel gücü eskisine kıyasla niteliksel olarak arttı. Ve en iyisine "Savaşçılar" deniyor. 18 yaşındaki Luo Feng de onlardan biri olmayı hayal ediyor. Şu anda, üniversiteye giriş sınavına girmek ve hayatındaki bir dönüm noktasında bir seçim yapmak üzereydi, ancak aniden bir canavar saldırısı hayatının gidişatını etkiliyor.Karşılaşması gereken ilk şey, kendisine görünmez bir şekilde uygulanan dış çevrenin etkisiydi. Luo Feng'in ailesinin kötü durumu ve zorlu hayatı. Ailesi ona daha fazla yardım edemedi ve sadece kendi çabalarına güvenebilirdi. Sonunda, sürekli sıkı çalışma altında, Luo Feng kendi potansiyelini keşfetmeye devam etti ve artan yetenekleri ve özgüveniyle tanındı. Sadece bu değil, Luo Feng sadece aileyi destekleme yükünü omuzlamakla kalmadı, aynı zamanda kötü canavarlarla yüzleşmek, daha iyi insanlığın hayatta kalması ve gelişmesi için insanlığın topraklarını korumak için diğer adalet savaşçılarıyla güçlerini birleştirdi. Kıyamet gününün çaresiz durumunda, Luo Feng ve diğer savaşçılar canavarları püskürtebilir ve insan dünyasını başarıyla koruyabilir mi?
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, ok.ru, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden bestdizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahibi şirketler videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.