Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]
 1. The Blessed Girl 2021 (Çin) 12. Bölüm

  The Blessed Girl 2021 (Çin) 12. Bölüm

  1080p Türkçe Altyazı

  The Blessed Girl 2021 (Çin) 12. Bölüm 9.0 / 10 4 kullanıcı oyu.
  9.0
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

    1 Şubat 2021   282

 1. The Blessed Girl 2021 (Çin)

  The Blessed Girl 2021 (Çin)

  İMDb : 8 36 Bölüm

      8   490

  Gizemle örtülü Suchuan kıtası bir efsane ve irfan ülkesi var. Bir zamanlar güzel bir barış ve refah yeri, o zamandan beri bölünme ve kaosla parçalanmış kasvetli bir toprak haline geldi. Bu sefalet ülkesinde büyüyen Yuan Yi (Lin Yi) adında genç bir hükümdar tahta çıkar. Kral olarak konumunu sağlam bir şekilde belirleyerek,halkının başına bela olan sorunlar. Krallığının sorunlarının kaynağının tanrıların efsanevi düşüşünden kaynaklandığına inanan Yuan Yi, düşmüş eski tanrıları kurtarmak için yeterli ruhani güce sahip olanı bulmayı üstlenir. Böyle bir güce sahip olduğuna dair söylentiler dolaşan Yuan Yi, kendisini sıradan biri olarak gizler ve topraklarına musallat olan kötülüğe karşı savaşacak kadar güçlü olanı aramaya koyulur. Halkının ücra bir köye söylediği söylentileri ve fısıltıları takiben, Yuan Yi, inanılmaz ruhani güce sahip genç bir kız olan Ling Long ve babası Huo Tu Xin ile tanışır. Ling Long'un aradığı kişi olduğuna ikna olmuş, kendisi ve babasından Suchuan'ı kurtarmak için bir arayışa katılmalarını ister. Ling Long ve babası, talebini kabul ederek Yuan Yi'ye katılır. birlikte, dünyalarını yıkıma meyilli kötü güçlerden kurtarmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkar. İyi ve kötü arasındaki asırlık bir savaşta, bu cesur üçlünün çabaları yeni bir barış çağını başlatmak için yeterli olacak mı?
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 玲珑
  •  İlk Yayın Tarihi: 29.01.2021
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, ok.ru, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden bestdizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahibi şirketler videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.