1. Through the Darkness 1. Bölüm izle 1. Bölüm

  Through the Darkness 1. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    66

  Oynatıcı çalışmıyorsa alternatif oynatıcıları deneyin, iyi seyirler dileriz.
 1. Through the Darkness

  Through the Darkness

  3 Bölüm

      49

  1990'larda Güney Kore, Seul'de, bir dizi vahşi cinayet vatandaşlarının kalbine terör vurduktan sonra ulus teröre yakalanır. Red Hat olarak bilinen gizemli bir figür, sokakları takip ediyor, kadınları takip ediyor, onları korkutuyor ve sonra görünüşte nedensiz saldırılarda öldürüyor. Polis şaşkın - katil rastgele vuruyor gibi görünüyor. Bu katilin bir daha ne zaman saldıracağını ve cinayetlerin neden işlendiğini anlamakta zorlanıyorlar.Amerikan FBI'ın bu gibi durumlarda katillerin "profillerini" oluşturmak için suç profillerini nasıl kullandığını duyan Suçlu Davranış Analizi ekibinin başkanı Gook Young Soo, sessiz, çekingen ama inanılmaz derecede anlayışlı bir ekip olan Song Ha Young'a döner. yardım için üye. Gook Young Soo, bu yeni yöntemi kullanarak polisin katili teşhis etme ve cinayetleri durdurma şansına sahip olabileceğini düşünüyor. Ancak polis - cinayet uzmanı Yoon Tae Goo da dahil olmak üzere şimdi tamamen keşfedilmemiş bir bölgede. Suçla mücadeleye yönelik radikal yeni yaklaşımları işe yarayacak mı? Peki Song Ha Young, bu şeytani katilin izini sürmek için gereken becerilere gerçekten sahip mi?
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, ok.ru, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden bestdizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahibi şirketler videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.