1. White Album 12. Bölüm

  White Album 12. Bölüm

  12. Bölüm 720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    170

 1. White Album

  White Album

  İMDb : 3 13 Bölüm

      3   243

  Touya Fujii ve Yuki Morikawa iki daha önceki çocukluk dostu ve sevgilidirler. Touya genç ve galibiyetli bir üniversite talebesi Yuki ise namlı bir pop idol, Rina Ogata'nın yanında çalışan ve yıldızı git gide parlayan bir şarkıcıdır. Yuki ve Touya birbirlerini çok beğenmektedirler, ancak Yuki'nin Touya'dan başka bir aşkı daha vardır. Yuki, Touya'yla beraber müziğede aşıktır. Yuki'nin müziğe olan aşkı Touya'yı çok sıkıntılı etmekte ve onu kaybedeceğini düşünmektedir. Ama yinede Yuki'ye ilk günkü kadar aşıktır. Yuki, Rina Ogata'nın yanında çalışarak her geçen gün azıcık daha ünlenmektedir. Ama Rina için aşk ikinci tasarıdadır ve Yuki'den evvel işiyle ilgilenmesini istemektedir... Yuki her ne kadar müziği sevsede Touya'dan bırakmayı da göze alamamaktadır. Fakat Yuki'nin işleri her geçen gün azıcık daha çoğalmakta ve Touya'dan kesintisiz uzaklaşmaktadır. Bu uzaklaşma çiftin arasındaki eforlu bağı başlarda koparamasada Touya'nın işleri Yuki'nin şarkıcılık sevdası ve en ehemmiyetlisi Yuki'nin işi çiftin arasında aşılmaz maniler açacaktır...
  •  Durum: Final Yapmış
  •  Orjinal Adı: WHITE ALBUM
  •  İlk Yayın Tarihi: 04.01.2009
  •  Bölüm Süresi: 24 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, ok.ru, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden bestdizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahibi şirketler videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.