1. Ze Tian Ji 5. Bölüm

  Ze Tian Ji 5. Bölüm

  5. Bölüm 720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    245

 1. Ze Tian Ji

  Ze Tian Ji

  13 Bölüm

      174

  Zamanın başlangıcında, mistik bir meteor uzaydan düştü ve tüm dünyaya böldü. Bir parçası Doğu Kıtası'na düştü. Meteora oyulmuş sırlı totemler vardı, ve nasıl kullanıldığını merak eden insanlar çevresine toplandı. Yolunu keşfettiler ve bir anane oluşturdular. Birkaç bin sene sonra on dört yaşındaki öksüz Chen Chang Shang hastalığını iyileştirmek ve mukadderatını değiştirmek için ustasını ufaladı. Başşehirde birliktesi bir konutluluk andı getirdi, böylece yeni doğan bir kahramanın serüveni başladı.
  •  Durum: Final Yapmış
  •  Orjinal Adı: Ze Tian Ji
  •  İlk Yayın Tarihi: 15.07.2015
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, ok.ru, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden bestdizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahibi şirketler videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.