1. Blue Birthday

  Blue Birthday

  16 Bölüm

  Oh Ha Rin'in 10 yıl önce doğum gününde ölen ilk aşkı Ji Seo Jun'un bıraktığı gizemli fotoğraflarla geçmişi yeniden ziyaret edeceği bir fantastik-romantik drama. İlkokuldan beri çocukluk arkadaşına itirafta bulunmaya karar vermişti ama sonunda kendi canına kıydı, onun şoku ve dehşeti karşısında. Ani ölümüyle karşılaştığında ona itiraf etmek üzereydi.fotoğraf odası. Şu anda terk edilmiş bir evcil hayvan barınağında çalışıyor, ancak olayın 10. yıldönümünde ilk aşkının geride bıraktığı bazı fotoğraflara sahip oluyor. Acı dolu anıları yeniden canlanan Ha Rin, tüm fotoğrafları yakmaya karar verir. Fotoğrafları yakarken birden 10 yıl önce fotoğrafı çektiği güne döndüğünü fark etti. Kamerada sadece 8 resim var, yani Ha Rin'in zamanda geriye gitmek için sadece 8 şansı var. (
  Blue Birthday 8.7 / 10 12 kullanıcı oyu.
  8.7
  ( Toplamda 12 oy verildi. )

      808

Background
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Şizofreni Ağustos 7, 2021 22:24:35

  Admin bu dizinin hangi gün yeni bölümü geliyor alo ben bu sayfadan hiç vazgeçemiyorum kimseyle konuşma isteğim dahi kalmıyor terapi gibi dizi izliyorum kafam duruluyor (şizofreni)

 2. avatar
    Şizofreni Ağustos 12, 2021 11:19:18

  Yeni bölüm ne zaman verilicek

 3. avatar
    Azade Ağustos 14, 2021 00:06:39

  Yeni bölüm neden yayınlanmadı ?

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, ok.ru, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden bestdizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahibi şirketler videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.