YAKINDA!!
Recipe for Youth
Recipe for Youth
Jeon Seong Ki, skandal yaratmada profesyonel olan bir flört koçu olarak çalışıyor. Cha Soo Bin, kendini çaylak bir aktris kılığına sokan bir eğlence muhabiri. Yıldız olma yolunda yardıma ihtiyacı varmış gibi davranıyor ama aslında sulu kepçeler arıyor. Ancak süreç, Jeon Seong Ki'nin gerçek aşkı bulmasına yol açar.
 • 2021
 • South Korea
  • 665
  • 0
  Real Estate Exorcism
  Real Estate Exorcism
  Hayaletlerin sık sık içinde öldüğü binaları kovan ve temizleyen emlak komisyoncuları hakkında gizli bir drama. Daebak Emlak'ın patronu ve şeytan kovucu Hong Ji Ah güzelliği ve zekasıyla mükemmel görünse de, aslında yumrukları olan ateşli bir şeytan kovucu. sözlerinden önce gel. Şeytan çıkarma yeteneği annesinden geçti. Oh In Bum hayaletlere inanmayan ama onları para kazanmak için kullanan bir dolandırıcıdır . Bir dolandırıcı için mükemmel becerilere sahiptir; büyük gözlem ve muhakeme becerilerini, herhangi bir durum için nedenleri ve etkileri ve gelecekteki tahminlerini belirlemek için kullanabilmektedir. Hong Ji Ah, 20 yıl önce annesinin ölümünün ardındaki sırrı çözmek için Oh In Bum ile birlikte çalışacak.
  • 2021
  • South Korea
  • IMDb 5.0
  • 523
  • 0
  Monthly Magazine Home
  Monthly Magazine Home
  "Monthly House", ev satın alan bir adam ve bunlardan birinde yaşayan bir kadın hakkında ev arayan bir aşk hikayesidir. Bir ev dergisinin editörlerinin çeşitli hikayelerini takip ediyor. Yoo Ja Sung, paçavradan zenginliğe giden bir gayrimenkul yatırım şirketi ve dergi şirketi Monthly House'un CEO'sudur. Gün boyunca ders çalışarak, bir restoranda yarı zamanlı ve geceleri belirlenmiş bir şoför olarak çalışarak veHafta sonları şantiyelerde çalışan Yoo Ja Sung, gayrimenkul üzerinde kendi kendine çalışmak için uyku süresini kısalttı ve sonunda bir yatırım uzmanı ve gayrimenkulde on milyarlarca won (on milyonlarca dolar) değerinde mülke sahip zengin bir adam oldu. . Ancak, Na Young Won'la karşılaştığında, ikisi beklenmedik bir romantizme başlayacak. Na Young Won, kiralık bir evde 10 yıldır yalnız yaşayan 10 yıllık deneyime sahip bir dergi editörüdür. Evinin gerçekten kendisi olabileceği yer olduğuna inanıyor. Ancak, şeytan gibi yeni ev sahibi ve Monthly House dergisinin CEO'su ile tanıştığı zaman, Na Young Won kendine ait bir ev aramaya başlar ve emlakla ilgilenmeye başlar Kamp fanatiği ve profesyonel fotoğrafçı Shin Kyum, " sadece bir kez yaşarsınız ”ve“ iş-yaşam dengesi ”. Shin Kyum, babasının işini devralmak yerine fotoğrafçı olmayı seçti. Aynı zamanda Na Young Won'un komşusu ve market ortağı, kaderlerinin sürekli iç içe geçmesine izin veriyor.
  • 2021
  • South Korea
  • 60
  • 1.025
  • 2
  Imitation
  Imitation
  "Taklit", eğlence endüstrisindeki idollerin yaşamlarını anlatır. Webtoon, Kakao Sayfasındaki 3,73 milyondan fazla abonesi ve 600.000'den fazla kayıtlı yorumu ile tüm dünyada popülerdir. Jung Ji So, Minseo ve Lim Nayoung, Tea Party adlı kız grubunun üyeleri olarak rol aldı. Jung Ji So, yetenekli bir dansçı olan ve aynı zamanda dallara ayrılan kız grubunun merkezi Maha'yı oynayacak.oyunculuk yapmak. Lim Nayoung, Tea Party'nin eski merkezi ve görseli Hyun Ji'yi oynayacak, Minseo ise Tea Party'nin lideri ve vokalisti Ria'yı canlandıracak. T-ara'dan Jiyeon, idoller arasında en iyi kadın solo sanatçı olan Larima rolünü üstlendi. U-KISS'ten Jun, SF9'dan Chani ve Hwiyoung, ATEEZ'den Jongho, Yuri ve Ahn Jung Hoon, SHAX erkek grubunun üyeleri olarak rol aldı. SHAX, müzik listelerini yöneten en iyi erkek gruptur. U-KISS'ten Jun, yetenek, iyi görünüm ve sevimli bir sakarlığı birleştiren grubun merkezinde Kwon Ryoc'u oynayacak. Chani, Ryoc ile aynı yaştaki eski üye Eun Jo'yu oynayacak. İkisi SHAX'ın en popüler üyeleriydi ve hem rakip hem de arkadaş. Jongho, grubun en genç üyesi Hyuk'u, Hwiyoung ise grubun vokalisti ve yapımcısı Yihyun'u canlandıracak. Yuri, Do Jin oynayacak. gruptaki çeşitlilikten sorumlu olan ve Ahn Jung Hoon, grubun lideri Jae Woo'yu oynayacak. ATEEZ'den Yunho, Seonghwa ve San ile Boys 'Republic'ten Suwoong, Sparkling grubunun üyeleri olarak rol aldı. Yunho, nazik görünüşü ve tatlı gülümsemesiyle ısrarcı ve kalıcı bir kişi olan Sparkling'in merkezi Yoo Jin'i canlandıracak. Suwoong, Sparkling'in eski merkezi Hyun Oh'u, Seonghwa ve San ise sırasıyla Min Soo ve Se Young'u oynayacak. Danny Ahn, Tea Party'nin ajansı CEO'su Ji Hak'ı, Shim Eun Jin, idollerin her hareketini takip eden Muhabir Byun'u oynayacak. (Kaynak: Soompi) ~~ Aynı adlı webtoon'dan uyarlandı. Sparkling grubunun üyesi olarak seçildi. Yunho, nazik görünüşü ve tatlı gülümsemesiyle ısrarcı ve kalıcı bir kişi olan Sparkling'in merkezi Yoo Jin'i canlandıracak. Suwoong, Sparkling'in eski merkezi Hyun Oh'u, Seonghwa ve San ise sırasıyla Min Soo ve Se Young'u oynayacak. Danny Ahn, Tea Party'nin ajansı CEO'su Ji Hak'ı, Shim Eun Jin, idollerin her hareketini takip eden Muhabir Byun'u oynayacak. (Kaynak: Soompi) ~~ Aynı adlı webtoon'dan uyarlandı. Sparkling grubunun üyesi olarak seçildi. Yunho, nazik görünüşü ve tatlı gülümsemesiyle ısrarcı ve kalıcı bir kişi olan Sparkling'in merkezi Yoo Jin'i canlandıracak. Suwoong, Sparkling'in eski merkezi Hyun Oh'u, Seonghwa ve San ise sırasıyla Min Soo ve Se Young'u oynayacak. Danny Ahn, Tea Party'nin ajansı CEO'su Ji Hak'ı, Shim Eun Jin, idollerin her hareketini takip eden Muhabir Byun'u oynayacak. (Kaynak: Soompi) ~~ Aynı adlı webtoon'dan uyarlandı. Shim Eun Jin, idollerin her hareketini takip eden Muhabir Byun'u oynayacak....
  • 2021
  • Korea
  • 40
  • IMDb 7
  • 1.398
  • 7
  Dear.M
  Dear.M
  "Sevgili M", Seoyeon Üniversitesi çevrimiçi topluluğundaki isimsiz bir gönderide adı geçen gizemli "M" için kampüs çapında yapılan araştırmanın hikayesini anlatacak. Gerçekçi romantik dram, "M." hakkındaki tüm konuşmaların ardından çeşitli karakterler arasındaki değişen ilişkileri ve filizlenen romantizmi takip edecek. Ma Joo-A, Seoyeon Üniversitesi İşletme Bölümü'nde 2. sınıf öğrencisidir. Onun sıcak bir kalbi varve parlak bir kişilik. Bir hayalin peşinden gitmek ya da romantik bir ilişki yaşamakla ilgilenmiyor. Daha önce hiç erkek arkadaşı olmamıştı. Cha Min-Ho, Seoyeon Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Bölümünde 2. sınıf öğrencisidir. Yenilikçi fikirlere sahip uygulamalar geliştirme konusunda yeteneği var. Ma Joo-A ile 12 yıldır arkadaş. Seo Ji-Min, Seoyeon Üniversitesi Ekonomi Bölümü öğrencisi. Aynı zamanda okul tezahürat ekibinin bir üyesidir. Park Ha-Neul, Seoyeon Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisi ve üniversitenin fahri elçisidir.
  • 2021
  • Güney Kore
  • IMDb 5.0
  • 1.757
  • 1
  Being a Hero
  Being a Hero
  Beş yıl önce Wu Gang, "K" adlı bir uyuşturucu kaçakçılığı organizasyonu tarafından öldürüldü ve oğlu Wu Zhen Feng, polis gücünden ihraç edildi. Wu Zhen Feng, tamamen dağılmış halde, sınırlara giden otobüse binerken, en yakın arkadaşı Chen Yu amansızca peşine düşer. Yolculuk boyunca ikisi neredeyse kaçırıldı. Wu Zhen Feng, en iyi arkadaşı Chen Yu'yu kurtarırken uyuşturucu kaçakçıları tarafından götürüldü.ve o zamandan beri ondan hiçbir haber yoktu. İki kişi tekrar buluştuğunda, Chen Yu narkotik polisi olurken, Wu Zhen Feng artık "Bağımlı Lord" lakabıyla tanınan ünlü bir cinayet zanlısıdır. Kamuoyundaki anlaşmazlıkları görmezden gelen Chen Yu, gerçeği bulmaya ve Wu Zhenfeng'in adını açıklamaya koyulur, ancak yavaş yavaş Wu Zhen Feng'in dönüşünün başka bir amacı olduğunu keşfeder. En iyi iki arkadaş, kedi ve fare oyununa başlar.
  • 2021
  • Çin
  • IMDb 5.0
  • 1.292
  • 0
  Romance With the Star
  Romance With the Star
  Ünlü ile menajeri olan bir mahalle kızı arasındaki hikaye. Sun Xia Ai, kuzeni yüzünden, başarılı ünlü Su Xing'in kişisel hizmetçisi olma işini kabul etmeye zorlanır. Günlerce birlikte geçirdikten sonra, Sun Xiao Ai, Su Xing'in kimsenin bilmediği bir yanını keşfeder - çocuklara okullarında yardım eder, hasta hayranlara ulaşır ve küçük kız kardeşini korumak için kendi itibarına darbe vurmayı tercih eder . Sun Xiao Ai, Su Xing'e aşık olur ve yıldızı ilgi odağından düşse bile onun yanında kalmayı seçer. Su Xing ve yeni yöneticisi Xiao Ai, sektörde bir geri dönüş yapmaya karar verir.
  • 2020
  • Çin
  • IMDb 5.0
  • 2.606
  • 3
  Love is Always Online
  Love is Always Online
  CEO Jiang Anzhen, üniversite günlerinde onu kurtaran Yao Yuan'ı arıyordu. Yao Yuan'ın 'ShengShi' oyununu oynadığını öğrendikten sonra, oyunda Yao Yuan'ın hayatını kurtarma fırsatını yakaladı ve onunla evleneceğini duyurdu.Sonra ikili bir parti aracılığıyla bir araya geldi ve sonunda tutkulu bir arayışa başladı. çiftin arasındaki ilişkiyi belirleyen Ancak Jiang kardeşi bir sırrı ortaya çıkardı. çiftin ayrılma sonuçlandı ebeveynlerinin ölümü ile ilgili olarak bunlar arasında uzlaşma sağlayacağını nasıl.?
  • 2020
  • Çin
  • IMDb 5.0
  • 2.156
  • 2
  Youth Should be Early
  Youth Should be Early
  Mezuniyet yaklaşırken, üniversite öğrencisi Cheng Xin, mezuniyet töreninin erkek arkadaşı Zheng Qian'a evlenme teklif etmek için mükemmel bir zaman olduğuna ikna oldu. Tam da bunu yapma cesaretini toplayan Cheng Xin, beklenmedik bir hareketle Zheng Qian onu reddeder. Hayatında veya kariyerinde gerçek bir başarı elde etmediğini hisseden Zheng Qian, evliliği düşünmek için bile zamanın doğru olduğunu düşünmüyor. Zheng'in nerede olduğunu anlamak. Qian geliyor, Cheng Xin, ailesinin şirketinde bir iş bulmasına yardım etmeyi teklif ediyor, ancak Zheng Qian'ın gururu, kabul etmesine izin vermeyi reddediyor. İkinci kez reddedilen Cheng Xin'in, Zheng Qian'ın iş bulmaya çalışırken arkasına yaslanıp onu izlemekten başka seçeneği yok. Bir iş için haykıran yeni mezunların ezici topluluğunda kaybolan başka bir yüz, Zheng Qin bir mola vermiş gibi görünmüyor. Aşkının acı çektiğini görmekten nefret eden Cheng Xin, perde arkasında çalışır ve Zheng Qin'i ideal bir işe yerleştirmeyi garanti eden bir fırsat yaratır. Kısa süre sonra Tengda Group'tan yeni bir çalışan olan Zheng Qin, sonunda bir mola verdiğine inanıyor, ancak ani başarısının arkasındaki gerçek ortaya çıktığında, dünyası çöküyor. İstifa etmeye zorlanan, profesyonel itibarı yok olan ve yüreği perişan olan Zheng Qin, sanki tamamen yenilmiş gibi hissediyor. Kendini toparlayacak ve yeniden başlayacak gücü bulabilecek mi yoksa hayal kırıklığı çok fazla mı olacak?
  • Çin
  • 45
  • IMDb 5.0
  • 1.516
  • 0
  Kobayashi-san Chi no Maid Dragon 2. Sezon
  Kobayashi-san Chi no Maid Dragon 2. Sezon
  Kobayashi-san Chi no Maid Dragon'un ikinci sezonudur .
  • 2020
  • Japan
  • 24
  • IMDb 7.2
  • 350
  • 0
  Tate no Yuusha no Nariagari 2. Sezon
  Tate no Yuusha no Nariagari 2. Sezon
  Tate no Yuusha no Nariagari'nin ikinci sezonu .
  • 2020
  • Japan
  • 24
  • IMDb 9.1
  • 496
  • 0
  Loki
  Loki
  İskandinav mitolojisinde yer alan ve kurnazlık ve kötülük tanrısı Loki'nin Disney+ a özel olarak yapılmış Abd dizisidir. Dizinin başrolünde Tom Hiddleston ı görmekteyiz..
  • 2021
  • ABD
   • 313
   • 0
   Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, ok.ru, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden bestdizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahibi şirketler videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.