1. Punch izle

  Punch izle

  720P Türkçe Altyazı

  Punch filmi sizler için Hdanimeizle.com da. Videoda sıkıntı olursa bunu bize bildirin, İyi seyirler dileriz.Wan Deuk, kambur babasıyla yaşayan ve lise sınıf öğretmenini komşusu olarak görmenin talihsiz şansına sahip bir liseli çocuk. Wan Deuk, babasının küçültülmüş boyutuna rağmen onu tanıdığı en büyük adam olarak görüyor. Wan Deuk, bir baş belasının tüm özelliklerine sahiptir: Kötü notlar alır ve yoksul, ayrıcalıkları olmayan bir aileden gelir. Ama savaşmaya gelince,hakkında asla kaybetmedim. Umutları, hayalleri ve sunacak hiçbir şeyi olmadan, bu dünyada Wan Deuk'un dua ettiği tek bir şey var - sınıf öğretmeni, komşusu ve aralıksız işine burnunu sokan Dong Ju'dan kurtulabileceği gün. Wan Deuk ondan uzaklaşamıyor gibi görünüyor; bütün gün okulda adamla sıkışıp kaldı ve evde gecenin her saatinde onu çağırdı. Wan Deuk, her gün yaptığı gibi mahalle kilisesine uğrar ve çaresizce Tanrı'nın Dong Ju'yu öldürmesi için dua eder. Dong Ju, öğrencilerine zekice "Dung-Zoo" adını takan, türünün tek örneği bir lise eğitimcisidir. Çalışma salonunda uyuyan öğrencileri uyandırma ihtiyacı hissetmiyor ve ağzından sadece küfür çıkıyor gibi görünüyor. Bazı nedenlerden dolayı, Wandeukyi'ye sınırsız ilgi gösteriyor, bu da çocuk için aşağılanma eğiliminde. Dong Ju, Wan Deuk'un aile hayatının ayrıntılarını sınıf arkadaşlarına ifşa eder ve hatta Wan Deuk'un aldığı yemekleri devlet yardımı olarak alır. Dong Ju'nun geceleri Wan Deuk'un babası ve amcasıyla içki içmesi zavallı çocuk için yeni bir şey değil. Sonra bir gün Dong Ju, varlığından haberdar olmadığı annesiyle tanışması konusunda ısrar ederek hayatına karışır. Wan Deuk, zekasının sonunda evden kaçmaya bile çalışır. Maalesef, Dong Ju'nun ona karşı giderek artan ilgisinden kaçması imkansızdır. (Kaynak: CJ Entertainment) Dong Ju, varlığını kendisinin bilmediği bir kadın olan annesiyle tanışması konusunda ısrar ederek hayatına karışır. Wan Deuk, zekasının sonunda evden kaçmaya bile çalışır. Maalesef, Dong Ju'nun ona karşı giderek artan ilgisinden kaçması imkansızdır. (Kaynak: CJ Entertainment) Dong Ju, varlığını kendisinin bilmediği bir kadın olan annesiyle tanışması konusunda ısrar ederek hayatına karışır. Wan Deuk, zekasının sonunda evden kaçmaya bile çalışır. Maalesef, Dong Ju'nun ona karşı giderek artan ilgisinden kaçması imkansızdır.Punch Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.2   484

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, ok.ru, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden bestdizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahibi şirketler videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.